DOSTĘPNE W CHODZĄ SŁUCHY STORE

1A1A1A1A

06/11/2019 - 17:10

CHODZĄ SŁUCHY STORE JUŻ DZIAŁA!!!!

Reorganizacji cześć dalsza - adres oficjalnej strony wydawnictwa ustąpił miejsca sklepowi.
Sklep powstał z myślą o miłośnikach muzyki oraz artystach i muzykach niezależnych.
 
Nasz sklep powstał głównie z myślą o ludziach, którzy szukają tego co wartościowe w polskiej muzyce. Przede wszystkim możecie się spodziewać artystów, którzy dopiero zaczynają, nie mają jeszcze wielkich karier, ale oferują wspaniałą muzykę, cudowne utwory na płytach CD i nośnikach.
Nasz sklep ma misję wspierać młode niezależne zespoły, dlatego u nas nie uświadczycie rabatów, zniżek, czarnych piątków i cyber poniedziałków. Nie oferujemy darmowych wysyłek. Pracujemy na pełnych obrotach, tak jak ludzie, którzy powierzają nam swoje materiały.
Wiemy jak działa rynek i jak działają rabaty. Aby móc Wan dać rabat, trzeba go skądś wziąć, czyli gdzieś trzeba uciąć, żeby gdzieś dodać. Ta zabawa sprawia, paradoksalnie, że rzeczy nie są tańsze, a stają się droższe.
 
chodza słuchy 0021k
 
Cieszymy się, że możemy, prowadząc nasz sklep, pomagać polskim niezależnym artystom w sprzedaży i promowaniu ich muzyki.
Nie zapomnieliśmy jednak też o tych, którzy szukają klasycznych albumów, evergreenów, które powinny znaleźć się w każdej kolekcji.
Nie oferujemy zniżek, czy rabatów, naszą ofertę kierujemy do ludzi, którzy w sercu także mają dobro polskiej sceny muzycznej. Staramy się utrzymać jak najniższe ceny i dostarczać jak najlepsze produkty.
Pragniemy aby ludzie, którzy z nami współpracują, lub pracują dla nas również otrzymywali należyte wynagrodzenie, w pełnej sumie i na czas. Przyłączając się do nas, dołączasz do grona ludzi, którzy rozumieją, że dawanie jest jeszcze lepsze niż branie!
Oferujemy także sprzęt grający najlepszych marek.
 
logostorechodza słuchy 0192k
 
Serdecznie zapraszamy
 

facebook.com/chodzasluchystore/

 

OBSERWUJ NAS W SIECI

 

 

fb

 

yb

 

Mówią, że facet powinien spłodzić syna, zasadzić drzewo i wybudować dom. Są od tego wyjątki. My, buntownicy z wyboru, dawni punkowcy, zagorzali rock’n’rollowcy. Obiecaliśmy sobie kiedyś, że wchodząc w kryzys wieku średniego nie reaktywujemy kapeli z kumplami, tylko po to aby zagrać najgorszy koncert świata. Postanowiliśmy coś więcej. Nie grać, a wydawać. I słowa dotrzymaliśmy. Wydajemy winyle.

 

RECENZJE ON-LINE