DOSTĘPNE W CHODZĄ SŁUCHY STORE

1A1A1A1A

13/11/2018 - 13:29

3X BANACH PROGRAM

Z okazji wydania reedycji płyty Wu Wei Piotra Banacha mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie muzyczne pod tytułem 3XBANACH. Wydarzenie odbędzie się w dniu 06.12.2018 w Jazz Club „Muzeum” w Jaworznie, przy ulicy Pocztowej 5. W sąsiedztwie rynku.

Wydarzenie muzyczne składa się z 3 części.

CZEŚĆ I

Pierwszą odsłoną wydarzania będzie spotkanie autorskie z Piotrem Banachem - muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem i założycielem licznych zespołów, w tym Hey, Indios Bravos oraz BAiKA. Człowiekiem bez którego polska muzyka nie byłaby tym czym jest dzisiaj…

Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Będzie możliwość zadawania pytań z publiczności, nie tylko dotyczacych muzyki.

CZĘŚĆ II

W drugiej części event`u odbędzie się unikalny koncert promujący płytę Wu Wei z gościnnym udziałem Gutka.

Podczas całego wydarzenie będzie można nabyć płytę Piotra Banacha Wu Wei.

CZĘŚĆ III

I na sam koniec kocert zespołu BAiKA.

BAiKA - skrót od Banach i Kafi. Zaczynali jako duet w listopadzie 2015, a w roku 2018 dołączył do nim Marcin Żabiełowicz - gitarzysta zespołu Hey.  Grają rocka, ale w ich twórczości można też odnaleźć echa muzyki elektronicznej, reggae, bluesa, a nawet punk-rocka.

 

Zapraszamy serdecznie.

 

 

OBSERWUJ NAS W SIECI

 

 

fb

 

yb

 

Mówią, że facet powinien spłodzić syna, zasadzić drzewo i wybudować dom. Są od tego wyjątki. My, buntownicy z wyboru, dawni punkowcy, zagorzali rock’n’rollowcy. Obiecaliśmy sobie kiedyś, że wchodząc w kryzys wieku średniego nie reaktywujemy kapeli z kumplami, tylko po to aby zagrać najgorszy koncert świata. Postanowiliśmy coś więcej. Nie grać, a wydawać. I słowa dotrzymaliśmy. Wydajemy winyle.

 

RECENZJE ON-LINE